Pronájem výstavních stojanů na plakáty, postery a fotografie

Pronájem výstavních stojanů na postery

Výstavních stojanů na postery využíváme při prezentaci projektu či odborné studie. V rámci některých konferencí se provádí i tzv. diskuse nad postery.

U box vystaní stánek z paneů
Půjčovna výstavních stojanů na postery

Výstava plakátů, fotografií pro „Poster Sessions“

Výstava z plakátů nebo fotografií

Poster session je termín, který označuje prezentaci informací pomocí posteru jedné osoby či týmu na konferencích či kongresech.

Poster session se zcela liší od mluvené nebo vizuální prezentace, proto je také nutné použít jiné techniky k jeho přípravě. Účelem posteru je seznámit zájemce s tvorbou, zaměřením prezentujícího jednoduše pochopitelnou formou, která stimuluje zájem a diskusi. Základním cílem je vyprovokovat výměnu názorů mezi prezentujícím a plénem. Poster sessions je ideální příležitostí pro neformální představení nejrůznějších projektů a výzkumů. Poster je obvykle plakát, listy papíru nebo fotografie připevněnými na plakátový výstavní panel, často je také ale využita další audiovizuální technika. Prezentaci z posterů je vhodným doplňkem ozvučení, video projekce.

Výstavní stojany na plakáty dodáváme ve 2 formátech 100 cm šířka x 100 cm výška nebo 100 cm šířka x 200 cm výška.

Nosiče (panely) Vám samozřejmě poskytneme a nainstalujeme tak aby odpovídaly místu použití a přání klienta.

Jednoduché výstavní stánky (kóje)

Výstavní panely o velikosti 100x200 cm, je možné využít ke stavbě sekcí,Výstavní systém umožnuje spojení jednotlivých panelů pod úhlem 90°, a tím můžeme vystavět „U boxy “. Tím se podstatně rozšiřuje využití výstavních stojanů.

Paravány a stěny z výstavních stojanů

Výstavní panely o velikosti 100x200cm, je možné využít ke stavbě i stěn nebo paravanů,Výstavní systém umožnuje spojení jednotlivých panelů 1 m široké,  můžeme vystavět „stěny či paravány“o výšce 2 m. Podstatně rozšiřujeme využití výstavních stojanů.
F.A.Q.

Jak připevnit plakát na stojan?

Tabule umožňuje připichovat materiály na výstavní plochu špendlíky, doporučujeme delší (krejčovské) špendlíky. Zapichujeme pod úhlem, šikmo.  Druhý způsob upevnění je za využití suchého zipu, povrch je vybaven očkovou tkaninou, případně můžete na hliníkový rám lepit lepenkou.

Na tkaný povrch je ZAKÁZÁNO používat k připevnění materiálů modelíny a jiné hmoty které trvale poškodí povrch.

0 Shares
Tweet
Share