Nerozumí Vám?

Tlumočnická technika, tlumočení pro Vaší akci

Při prezentaci, je důležité být nejen srozumitelně slyšet, ale musí Vám rozumět jazykovou mutací, pochopit ideu. Pomocí tlumočnické techniky a simultánního tlumočení bude Váš event efektivní, kde komunikace nestojí.

Tlumočnická technika AV Event

Pro menší skupiny, až po velké kongresy,  máme pro Vás tlumočnickou techniku

Konferenční technika A-TechService

Konferenční mikrofony při tlumočení

Simultánní tlumočení ze záznamu v post produkci

Simultánní tlumočení

Kabinové tlumočení

Stolní tlumočnická kabina

Kompletní tlumočnické služby a mobilní tlumočnická technika pro konference

 

Nabízíme kompletní tlumočnické služby s mobilní tlumočnickou a ozvučovací technikou, včetně konsekutivního, simultánního tj. kabinového tlumočení pro různé akce v ČR iv zahraničí.

Konzultace s návrhem řešení tlumočnické techniky a výběru optimálního ozvučení jsou zdarma, abychom Vám mohli poradit co nejlépe. Naši tlumočníci s technickou asistencí zajistí kvalitní kabinové tlumočení pro kongresy, konference, školení a další akce.

Používáme bezdrátovou technologii na principu přenosu infračervenými paprsky a infra zářičů pro simultánní tlumení mezi dvěma i více jazyky současně. Účastníci jsou vybaveni bezdrátovými přijímači se sluchátky, které mohou nastavit podle požadovaného překládaného jazyka. Kabinové tlumočení vyžaduje ozvučení, a proto nabízíme tlumočnické kabiny jak stolní, tak i velké ISO kabiny. Tlumočnickou techniku ​​je možné za určitých okolností připojit do místního nebo od nás dodaného ozvučení. Od mixážního pultu je nutná jedna výstupní audio linka pro tlumočnické zařízení s originálním jazykem.

 

Tlumočnická technika bez ozvučení

Probíhá s použitím digitálních kongresových mikrofonů Concentus nebo klasicky (ozvučení, účastnické staničky atd.). Výhodou použití mikrofonů Concentus je, že není nutno použít ozvučení. Každý mikrofon je vybaven reproduktorem a lze do něj připojit i dvoje sluchátka pro poslech dvou účastníků sledujících stejný jazyk, tj. stejný frekvenční kanál. Digitální tlumočnická technika umožňuje až 12 překládaných jazyků současně. I zde platí pravidlo - pro každý překládaný jazyk 1 tlumočnická kabina. Tlumočnické kabiny nabízíme jak stolní (pro úsporu místa v sále a finančních nákladů) tak i velké kabiny (ISO).

 

Mobilní tlumočnická a průvodcovská technika - šepták

Pro mobilní použití při prohlídkách továrních provozů, historických památek apod. Možno využít i pro tlumočení. Tlumočník je na dosah originálního jazyku a překládá do bezdrátového mikrofonu (konsekutivní tlumočení). Tento typ tlumočení je vhodný pro menší skupiny účastníků. Sada průvodcovské soupravy má jeden bezdrátový mikrofon a 20 staniček pro účastníky. Sady lze slučovat a tím dosáhnout vyššího počtu účastníků. Pro jeden překládaný jazyk je nutná jedna sada s jednou frekvencí (kanálem). Pomocí tlumočnických kabin lze tlumočit i do více jazyků najednou. Instalace těchto kabin je nezbytná z důvodu vzájemného nerušení se tlumočníků.
Pronajímáme bezdrátové průvodcovské sady Sennheiser (šeptáková sada) a mobilní ozvučení pro průvodce s drátovým mikrofonem.

 

 

Tlumočnické zařízení

Staničky pro účastníky

Co je potřeba pro cenovou nabídku tlumočnické techniky a služeb

Pro kalkulaci na zajištění simultánního tlumočení a služeb nezapomeňte maximálně popsat prostory, v jakých bude vedeno tlumočení a zda jsou prostory vybaveny ozvučením s možností připojení tlumočnického zařízení. V případě, že ozvučení není nebo nevyhovuje, napište maximální kapacitu prostoru na počet účastníků, jaké typy a počet mikrofonů máte zájem si zapůjčit, přibližné datum a místo akce a předpokládaný počet účastníků, kteří mají být vybaveny bezdrátovými přijímači se sluchátky.

Videoprojekce na konference A-TechService
Sluchátka pro tlumočnické staničky - šepták
mikrofon A-TechService
Tlumočnická, šeptáková sada
0 Shares
Tweet
Share