Svatební a firemní DJ

 

Kdo je to svatební nebo firemní DJ

DJ je zkratka pro diskžokej, který se specializuje na mixování a přehrávání hudby na různých akcích, jako jsou svatby, firemní večírky. Jeho hlavním úkolem je zajistit správnou atmosféru a zábavu pro hosty. DJ má zkušenosti s různými hudebními žánry a je schopen přizpůsobit svůj výběr hudby podle preferencí hostů. Kromě toho se stará i o technické zajištění akce, jako je ozvučení obřadu a osvětlení. DJ je klíčovým prvkem pro úspěšnou akci a jeho profesionalitu a zkušenosti mohou výrazně přispět k úspěchu akce.

 

Svatební DJ Jéňa

Dovolte, abychom Vám představili našeho svatební DJ Jendu aka I.J.M.

Kdo je tedy DJ Jenda?

Je to zkušený DJ, který hrál již mnoho novomanželům na desítkách svateb, firemních a soukromých akcích a to vždy k velké spokojenosti našich klientů.

Jeho repertoár skladeb je široký, zahrnuje všechny styly od oldies přes rock and pop až po současné hity a vše mezi tím. Samozřejmostí je, že na daném repertoáru se můžete domluvit přímo s ním nebo to nechat výhradně na jeho profesionálním výběru a vkusu. Na osobním setkání si také domluvíte požadovaný repertoár, technické záležitosti a program se kterým může DJ Jenda  pomoci vzhledem k jeho dlouholetým zkušenostem.

Styl a hlasitost hudby se vždy přizpůsobuje atmosféře probíhající akce a přítomným hostům. A jak to zhruba v reálu probíhá? Nejprve DJ Jenda vykouzlí slavnostní atmosféru při ozvučení obřadu, k hostině vykreslí vhodný hudební podkres a poté Vám zahraje podmanivou hudbu. Večer pak rozjede pořádnou taneční párty, kdy svatebčané nebudou chtít opustit taneční parket.

Samozřejmostí je také zajištění veškeré zvukové techniky, světel, kouře… zkrátka všeho, co k takové slavnostní události patří a co si budete přát. DJ Jenda se už teď těší, že se s Vámi v budoucnu uvidí na všech krásných akcích.

Svatební DJ Jéna
0 Shares
Tweet
Share