Velkoplošná

video projekce

Videoprojekce na konference A-TechService

Velkoplošná, obrazová videoprojekce a video služby na klíč

 

 

Naše společnost poskytuje komplexní video služby na klíč pro různé typy akcí, jako jsou konference, veletrhy, firemní akce, koncerty a další. Jsme specialisté na video projekce a poskytujeme návrhy řešení obrazové projekce a výběr projektoru, typu videoprojekce a projekčního plátna. S pomocí se můžete spolehnout na to, že vaše video prezentace bude nejen technicky dokonalá, ale také vizuálně působivá.

Naše nabídka projektů zahrnuje:

Naše technika je k dispozici k pronájmu s možností vlastního vytvoření video projektu, nebo s námi můžete spolupracovat na tvorbě videoprojekce dle vašich požadavků.

Kromě toho nabízíme také video procesory, rozbočovače, přepínače a video režie, které nabízejí rozbočování video signálu, určení jednoho z více signálů, rozdělení nebo sloučení, okno v okně a další. To vše za účelem zajištění nejlepší kvality zobrazení videa pro vaši akci.

Jsme hrdí na to, že naše služby jsou poskytovány s ohledem na vaše požadavky a potřeby. Návrhy řešení obrazové projekce, výběr projektoru, typu videoprojekce, projekčního plátna a možnosti produkce videa z LED stěn nebo náhledových obrazů na stojanech.

Zdarma a rádi vám poskytneme naši odbornou radu a podporu.

Věříme, že video projekce je velmi účinná forma, jak oslovit a vyniknout při prezentaci vašeho oboru nebo strategie. Proto chceme poskytnout nejlepší technickou podporu a zajistit, aby vaše video prezentace byla nezapomenutelná a působivá pro vaše publikum. Pokud máte zájem o naše video služby, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s realizací vaší akce.

Videoprojekce z obrazovky

Zhotovily  jsme více než 4 720 videoprojekcí pro naše klienty

Obrazová videoprojekce z projektoru na projekční plátno

Dle typu projektoru a projekčního plátna Vám můžeme nabídnout profesionální přední projekci, zpětnou projekci a to klasickou nebo ultra krátkou. U přední projekce je umístění projektoru před plátnem a u zpětné projekce je umístění projektoru za plátnem. Zpětné projekce provádíme na projekční plátna rámová za předpokladu že to místní okolnosti dovolují v vzhledem k projekční vzdálenosti a velikosti projekčního plátna. Rádi vám poradíme a navrhneme typ projekce právě pro vás, projektor i projekční plátno.

Velkoplošná LED stěna

 

Hlavní využití velkoplošné LED stěny je na kongresy, konference, prezentace, meetingy, koncerty, DJ, výstavy, sportovní přenosy, dekorace, společenské akce, video produkce pro více osob. Výhodou videoprojekce z LED panelů postavených do velkoplošné LED stěny je variabilita velikosti požadované projekce nebo projekcí v požadovaném formátu obrazu. Vysoký kontrast obrazu.

Video projekci můžeme uskutečnit za slunečného, nezastíněného počasí. Typ naší LED stěny (modulů) můžeme umístit do interiéru i exteriéru, na rozdíl od projekce z projektoru, která není vhodná pro outdoor. LED stěnu využíváme v prostorech, kde není možné postavit projekci z projektoru na projekční plátno z důvodu malé či velké projekční vzdálenosti, umístění projekce, vysokých světelných podmínek.

Led stěna je složena z bez rámečkových panelů o velikosti 640×640 mm a sílou 80 mm, na projekční plochu můžeme využít až 32 ks panelů (13,1 m2). Obrazová projekce 2,56m x 5,12m ve formátu 16:9 bez mezer v obraze v HD kvalitě.

Led stěnu můžeme zavěsit nebo postavit na zem za použití liftů a truss při zavěšení. Na postavení používáme speciálně upravený rám, do kterého vkládáme jednotlivé moduly.

 

LED stěna, videoprojekce pro konference, prezentace, sportovních přenosů a jiných eventů

Velkoplošná LED stěna pro konferenci

Pronájem LED stěny pro videoprojekce na konference a různé eventy

LED stěna, videoprojekce pro konference, prezentace, sportovních přenosů a jiných eventů

LED stěna a support video střih obrazu

Obsluha LED stěny pro konference, video režie obrazu, střih obrazu live.

Půjčovka LED obrazovky pro velkoplošnou video projekci

LED stěna na venkovní event

Velkoplošná videoprojekce z LED stěny

Video projekce z obrazovek na stojanu

Obrazovou vizualizaci doplňujeme o externí ozvuční s mikrofony. U televizorů je již zvuk integrován v samotné ploché obrazovce. Z televize je nutné odvádět autorská práva, které odvádíme mi.

Obrazová projekce na obrazovku na stojanu 165 cm

Velkoplošnou projekci z projektoru můžete doplnit o náhledové projekce tak též z projektoru nebo obrazovek na vysokých stojanech, k zavěšení  nebo při zemi jako náhled pro předsednictvo. Obrazovky disponují PC vstupy a USB vstupy pro flash disky a není potřeba jiných zařízení pro přehrávání souboru. Rozsah velikosti nabízených obrazovek do pronájmu máme široký, začínáme velikostí v úhlopříčce 23.6" (60 cm), nabídku zakončuje velikost obrazu 85" (215 cm) ve špičkové kvalitě 4K.

0 Shares
Tweet
Share