Servis výpočetní techniky a video projektorů

AV Event, odborný po záruční servis data video projektorů a výpočetní techniky

Prodej nových projekčních lamp pro projektory.

Provádíme odborný pozáruční servis DLP tak LCD projektorů od výrobců:

Benq, Acer, Epson, Sanyo, Optoma, EIKI, 3M, ASK, CTX, Proxima, Canon, Compaq, Dell, Hitachi, HP, Infocus, Mitsubishi, NEC, Philips, Sharp, LG, Umax a jiné..

 • Prodej nových projekčních lamp pro projektory
 • Servis data, video projektorů
 • Čištění data, video projektorů

Pro školící střediska, školy, stání instituce a firmy

Kde často využívají více projektorů máme smluvní speciální programy na servisní prohlídky, tak aby se předcházelo poruchám na zařízení. Tyto pravidelné kontroly umožňují monitorovat všechna zařízení včetně seřízení, čištění projektorů, filtrů výměny projekčních lamp a ostatní opravy. Zde můžete využít platbu fakturou s 14 denní splatností. V případě zájmu o tyto služby nás kontaktujte.

Rozbil se Vám projektor a vy ho nutně potřebujete?

Máme pro Vás řešení, po dobu opravy nebo jen krátkodobě Vám můžeme nabídnout některý z našich projektorů za výhodnějších finančních podmínek. Rozsah naší nabídky na pronájem projektoru je rosáhlý a určitě uspokojíme každého klienta.

 projekční lampa servis

A-TechService, nabízí dodání lampy pro data - video projektor s možností výběru originální lampy, a to kompletní vč. modulu (s klecí) nebo jen samotnou výbojku s jednoduchou výměnou do původního modulu (klece), což Vám ušetří nemalé náklady. Aby naše nabídka byla ještě zajímavější, tak dodáváme i alternativní lampy (druho výroba) bez ztráty na kvalitě a životnosti projekční lampy - kompletní s modulem (klecí) nebo jen lampy (výbojky), při výměně lampy u nás v servisu staré projekční lampy zdarma likvidujeme.

 servis lampa výbojka

Nové originální i alternativní výbojkové lampy (bez modulu) - (jedná se jen o výbojku s jednoduchou výměnou do původní klece od projekční lampy ) pro data - videoprojektor ( original only bulb ). Výhodnější pořizovací cena. POZOR - manipulace s projekční lampu není možná bez čistých rukavic, lampa je výbojka, která je velmi náchylná na mastnotu a nečistoty.

 

Záruka na nové projekční lampy

lampy jsou spotřební materiál, na novou projekční lampu se vztahuje záruka 3 měsíce nebo 200 nasvícených hodin.

Čištění projektoru

Nezapomeňte a řiďte se pokyny výrobce. Většina data video projektorů by se měla čistit pravidelně 1x za 3-5 měsíců dle prostředí jejich provozu. Projektor je elektronické zařízení vybavené složitou elektronikou a optikou s projekční lampou, která vydává potřebný světelný tok. Aby se dosáhlo právě zmiňovaného vysokého výkonu světla, jsou lampy velice výkonné a tudíž je nutné je chladit ventilátory z venkovního prostředí. Vzduch je vháněn do přístroje přes ventilátory a dále postupuje vzduchovými šachtami, aby byl co nejúčinnější tam, kde je potřeba. Spolu se vzduchem proudí do projektoru prach a ostatní nečistoty, které se jen částečně zachytávají ve filtru, pokud je projektor vůbec filtry vybaven. Ostatní nečistoty se usazují v projektoru např. v optice nebo na ventilátorech a v šachtě pro projekční lampu, to způsobuje podstatné zkrácení životnosti projekční lampy i samotného zařízení. Samotné čištění je náročné jak časově tak znalostí technologie.

Výměny filtrů u projektoru - čištění a zajištění nových filtrů pro Váš projektor.

Zajištění náhradních dílů pro projektor - od výrobce nebo přímého dodavatele.

Ceny za servis - Před odesláním vyplňte náš objednávkový formulář a do kolonky ,,Máte zájem závazně objednat techniku služby": oprava projektoru, napište typ projektoru, sériové číslo, a případnou závadu. Pak Vás budeme kontaktovat.

  • Zjištění závady diagnostika - 2500 Kč bez DPH ( neúčtuje se v případě odstranění závady u nás v servise a rentability opravy), zároveň automaticky opravujeme do této částky bez uvědomení klienta. V případě že oprava je výší konzultujeme s klientem.
  • Lampa - dle typu a dostupnosti. (konzultujeme se zákazníkem)
   Díly - dle rozsahu určí diagnostika (konzultujeme se zákazníkem)
  • Čištění projektorů - ceny za vyčištění projektoru se odvíjí od původu a množství znečištění zařízení a to v rozsahu od 800 Kč do 3500 Kč bez DPH.
  • Doprava - je možné zaslat poštou, kurýrem, osobní zavezení vše po předchozí domluvě. Naše firemní doprava.
0 Shares
Tweet
Share