Fotogalerie naší práce

Fotografie technického zajištění akce jsou důležitým zdrojem informací pro budoucí akce. V naší firmě AV Event se můžete spolehnout na kvalitní technické vybavení a profesionální obsluhu. Naše fotogalerie ukazuje naše zkušenosti s realizací různých akcí, od menších prezentací až po velké konferenci a koncerty. Zajímavým prvkem naší práce je také osvětlení, ozvučení a videoprojekce. Naše technika dokáže proměnit každý prostor v útulné a moderní místo pro vaši akci. Pokud máte zájem o technické zajištění vaší akce, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Ukázkové fotografie a video materiál naší práce a konferenční  techniky. Vzhledem k ochraně osobních údajů je těžké, někdy nemožné pořizovat foto, video materiál z veřejných akcí. Z tohoto důvodu není možné zaznamenávat a zveřejnit veškeré naše konferenční, společenské akce s využitím tlumočnické, ozvučovací nebo světelné techniky spojenou s prací zvukového technika nebo osvětlovače.

Konferenční technika, výstavní panely nebo videoprojekce z LED stěny nejvíce vynikne při plně obsazeném publiku.

Záznam z kamer  a fotomateriál podléhá ochraně osobních údajů, proto pečlivě kontrolujeme a zpracujeme materiál tak, abychom nikoho nepoškodili ochranou osobních údajů. V případě že bychom něco přehlédly, můžete nás kontaktovat s možnou úpravou.

 

  

 

 

 

0 Shares
Tweet
Share